Відгуки про компанію Matexa Store - Спортивне взуття та аксесуари | Інтернет-магазин
- Олексій П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все четко,оперативно! Рюкзак в поряде
- Коментар продавця
Спасибо за отзыв! Приятно когда покупатель остается доволен покупкой!!! Пользуйтесь с удовольствием!
Даніїл Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Володимир К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук!
Носіть з задоволенням 😉
Роман Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Данило Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юрій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всім привіт, замовила кросівки на сайті, потрібного розміру не було в наявності, продавець запропонував іншого кольору, вони виявилися в два рази дорожчі, але мені їх продали по першій ціні. Кросівки на вигляд і якість суперові. Дякую
Світлана Н.Угода на маркетплейсі Prom.uaТовар не оригінальний.правий кросівок кривий і ширший від лівого.після моїх притензій продавець заблокував мені чат.написавши що вони не розбираються оригінал це чи ні,хоча до цього завіряв що оригінал
- Коментар продавця
Якщо клієнт професійний експерт, то ми не є офіційним магазином і ніде не написано!
Ми не бачимо різниці між оригіналами, так як сьогодні купуючи будь яку продкцію не можливо бути впевненим в оригінальності.
Цікаве питання до клієнта, якщо такі претензії до взуття, невже в нього білизна, шкарпетки, годинник і інші речі оригінальні? Сумнівно. Але користується ж якось)
Тому відразу пишемо доя всіх - поперше ніж питати про оригінал, подивіться на інші свої речі, вони теж оригінал? - Коментар продавця
Де в описі є хоч одне слово - "Оригінал"??? А заблокували, щоб не читати всякі дурниці. Якщо щось не влаштовує в товарі, ми тільки раді будемо якщо Ви знайдете собі взуття в іншому магазині. І щось не пам'ятаю, що хтось завіряв в оригінальності товару) Було сказано, якість висока і може від оригіналу не відрізняється, але ми не розбираємось в цьому... Що не так?
Є бажання купити оригінал, чому не купуєте на офіційному сайті? Може там ціна в тричі дорожча?
І взагалі добре, що Вам нічого не продали, бо Ви дуже цінний клієнт:))
Олександр В.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Станислав Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua

Привіт, дякую! Все швидко роблять, перезвонили, приняли заказ-відправили! На слідуючий день отримав товар! Молодці! Денис